leva 1

CSMMA Liga 19. zaří

ligazari

Report z ligy CSMMA konané 19.9. v Praze.
Tentokrát jsme na závody vyjeli se dvěma zápasovými nováčky Honzou Štemberou a Oldou Chrbolkou a naším ostříleným benjamínkem Danem Kubelkou.
Muži -77 kg
Jan Štembera x Jaroslav Hazmuka (Penta gym)
=> První kolo se odehrávalo v většinou v postoji a kluci si vyměnili pár hodně tvrdých úderů a Štembymu se pomocí rychlých takedownů podařilo soupeře dostat párkrát na zem, bohužel ne udržet ho tam.
Druhé kolo začalo hodně podobně a po pár výměnách v postoji se boj přenesl na zem, kde se Hazmukovi podařilo nasadit škrcení, kterému se Honza dlouho bránil, ale nakonec odplácal. Nicméně, Štemby si při svém prvním zápase vedl velmi dobře a ukázal velkou odolnost a bojovnost.
Dorost -70 kg
Dan "Koudy" Kubelka x Jiří Němeček (MMA Nymburk)
=> První kolo bylo velmi vyrovnané, Koudy si z postoje stáhl soupeře takedownem k zemi, kde se ho snažil udržet u klece a dále na něm pracovat.
V druhém kole se oba borci dostali brzy na zem, kde se Koudy pokoušel nasadit arm-bar, ze kterého mu soupeř ještě stačil utéct, ale po pár přetočeních si Dan dobře chytil triangl a už nepustil a zápas byl zastaven, když to vypadalo, že soupeře uspal.
Výhra a mistrem ČR MMA v dorostu do 70 kg se stává Dan Kubelka!!!!! Emotikona like
Muži -70 kg
Olda Chrbolka x Radek Duda
=> Olda měl od první chvíle nad soupeřem v postoji jasnou převahu a brzy se dostali i na zem, kde Olda, z mountu, zasypával soupeře ranami až do konce kola.
V druhém kole se vše opakovalo a Olda navíc k dobrému boxu přidal kolena, po kterých soupeř působil velmi otřeseně a zápas byl ukončen pro jasnou převahu našeho zápasníka.
Olda Chrbolka x Jiří Flajsar (semifinále)
=> V druhém Oldově zápase ho už čekal mnohem zkušenější soupeř s přibližně 15 zápasy, ale Olda pokračoval dál v nastaveném rytmu, kdy si dobrým pohybem a výborným boxingem získával převahu, soupeř reagoval úspěšným pokusem o takedown a následně držením v side control, ze kterého se Olda dostal a zbytek kola si soupeře kontroloval pod sebou v guardu.
Druhé kolo začalo opět velmi svižně a po Oldově pravém háku se dokonce soupeř sesunul k zemi, kde sice přestál nápor našeho svěřence, ale na víc než obranu se do konce kola nezmohl. Výhra na body 3-0 pro Oldu.
Dále mělo následovat finále, ale Olda si bohužel při zápasu s Flajsarem zranil ruku a museli jsme odstoupit. Později, po rentgenu v nemocnici, byla Oldovi diagnostikována zlomenina záprstní kosti... Emotikona frown
Olda všechny hodně překvapil a snad nejvíc sám sebe. Na jeho první zápasový počin to byl úžasný výkon a přejeme mu, co nejrychlejší uzdravení.
Všichni kluci si vedli velmi dobře a předvedli výkon který je odměnou za jejich tvrdou práci a věřím, že budou dál pokračovat ve svém úsilí.

Kanec
Generální sponzorlogo pvgroup